Номери та ціни готелю Турист

В готелі Турист 332 комфортабельних номери різних категорій, обладнаних в класичному стилі всім необхідним як для ділової поїздки, так і для туристичного візиту. У київському готелі представлені затишні номери за найдемократичнішими цінами.

Економ одномісний

Затишний номер загальною площею 16 кв. м, односпальне ліжко, холодильник, телевізор, безкоштовний Wi-Fi. В вартість проживання включено сніданок «Шведський стіл».

Ціна від: 1,010 грн

Забронювати

Стандарт одномісний

Просторий номер загальною площею 16 кв. м, односпальне ліжко, холодильник, кондиціонер, телевізор, безкоштовний Wi-Fi. У вартість проживання входить сніданок «Шведський стіл».

Ціна від: 1,190 грн

Забронювати

Економ двомісний

Зручний номер загальною площею 18 кв. м, двоспальне ліжко або два односпальні, холодильник, телевізор, безкоштовний Wi-Fi. У вартість проживання входить сніданок «Шведський стіл».

Ціна від: 1,420 грн

Забронювати

Стандарт двомісний

Просторий номер загальною площею 18 кв.м., велике чи два окремих ліжка, холодильник, кондиціонер, телевізор, безкоштовний Wi-Fi. У вартість проживання включено сніданок "шведський стіл".

Ціна від: 1,800 грн

Забронювати

Стандарт покращений

Затишний і стильний номер з чудовим видом на місто. Площа номера 18 кв. м, двоспальне ліжко або два односпальні, робоча зона, кондиціонер, міні-бар / холодильник, телевізор, безкоштовний Wi-Fi. У вартість проживання входить сніданок «Шведський стіл».

Ціна від: 2,520 грн

Забронювати

Напівлюкс однокімнатний

Елегантний сучасний номер з захоплюючим видом на місто. Площа номера 18 кв. м, двоспальне ліжко, робоча зона, кондиціонер, міні-бар / холодильник, телевізор, безкоштовний Wi-Fi. У вартість проживання входить сніданок «Шведський стіл».

Ціна від: 2,720 грн

Забронювати

Напівлюкс двокімнатний

Комфортний номер загальною площею 40 кв.м., 2 кімнати та 2 санузли, велике чи два окремих ліжка, фен, кондиціонер, холодильник, електрочайник, телевізор, безкоштовний Wi-Fi, халат, капці. У вартість проживання включений сніданок "шведський стіл".

Ціна від: 2,720 грн

Забронювати

Люкс

Комфортні сучасні номери з дизайнерським ремонтом площею 54 кв. м і 36 кв. м. 3-кімнатний номер з двома спальнями і двома ванними кімнатами, і 2-кімнатний номер з вітальнею і спальнею з великим ліжком. Номери оснащені кондиціонерами, холодильником, електрочайником, великим рідкокристалічним телевізором, безкоштовним Wi-Fi, феном, халатами, тапочками. У вартість проживання входить сніданок «Шведський стіл».

Ціна від: 4,420 грн

Забронювати