Номери та ціни готелю Турист

В готелі Турист 368 комфортабельних номери різних категорій, обладнаних в класичному стилі всім необхідним як для ділової поїздки, так і для туристичного візиту. У київському готелі представлені затишні номери за найдемократичнішими цінами.

Економ одномісний

Затишний номер загальною площею 16 кв. м, односпальне ліжко, холодильник, телевізор, безкоштовний Wi-Fi.

Ціна від: 900 грн

Забронювати

Стандарт одномісний

Просторий номер загальною площею 16 кв. м, односпальне ліжко, холодильник, кондиціонер, телевізор, безкоштовний Wi-Fi.

Ціна від: 1,100 грн

Забронювати

Економ двомісний

Зручний номер загальною площею 18 кв. м, двоспальне ліжко або два односпальні, холодильник, телевізор, безкоштовний Wi-Fi.

Ціна від: 1,100 грн

Забронювати

Стандарт двомісний

Просторий номер загальною площею 18 кв.м., велике чи два окремих ліжка, холодильник, кондиціонер, телевізор, безкоштовний Wi-Fi.

Ціна від: 1,500 грн

Забронювати

Стандарт покращений

Затишний номер, оформлений у сучасному стилі, з чудовим видом на місто. Площа номера 18 кв. м, двоспальне ліжко або два односпальні, робоча зона, кондиціонер, міні-бар / холодильник, телевізор, безкоштовний Wi-Fi.

Ціна від: 2,500 грн

Забронювати

Стандарт двокімнатний

Комфортний номер загальною площею 40 кв.м., 2 кімнати та 2 санузли, велике чи два окремих ліжка, фен, кондиціонер, холодильник, електрочайник, телевізор, безкоштовний Wi-Fi, халат, капці.

Ціна від: 2,500 грн

Забронювати

Напівлюкс однокімнатний

Cучасний номер на 25му поверсі з панорамним видом на місто. Площа номера 18 кв. м, двоспальне ліжко, робоча зона, кондиціонер, міні-бар / холодильник, телевізор, безкоштовний Wi-Fi.

Ціна від: 2,600 грн

Забронювати

Люкс

Комфортні сучасні номери з дизайнерським ремонтом площею 54 кв. м і 36 кв. м. 3-кімнатний номер з двома спальнями і двома ванними кімнатами, і 2-кімнатний номер з вітальнею і спальнею з великим ліжком. Номери оснащені кондиціонерами, холодильником, електрочайником, великим рідкокристалічним телевізором, безкоштовним Wi-Fi, феном, халатами, тапочками.

Ціна від: 4,000 грн

Забронювати